Najbliższe zaproszenia:

Zgłoś imprezę
AKTUALNOŚCIpowrót do listy

IV Amatorska Liga Piłki Siatkowej

W ostatnią niedzielę w gimnazjum w Jabłonnie odbył się finałowy turniej siatkówki sezonu 2012–2013. Była to już czwarta edycja, składająca się z ośmiu comiesięcznych imprez.

Do ostatniego turnieju ważyły się losy miejsc 2 – 3 ponieważ minimalna różnica punktów między tymi drużynami otwierała szansę na awans w końcowej kwalifikacji. Ta sytuacja powodowała, że finał zapowiadał się bardzo ciekawie. W turnieju finałowym startowały drużyny: TROSKLIWE MISIE; KABUM; DEMONY WIEJSKA GÓRKA; PiłkaNahali.pl; L 9 TEAM i KUCZKO TEAM.

Troskliwe Misie już po siódmym turnieju zapewniły sobie pierwsze miejsce uzyskując 120 pkt., więc spokojnie toczyły swoje pojedynki, natomiast Kabum (90 pkt.), Demony Wiejska Górka(90 pkt.) i PiłkaNahali.pl (80 pkt) - tam dopiero się działo. Hala wrzała okrzykami radości z każdego zdobytego punktu. Ostatecznie zwyciężyła drużyna TROSKLIWE MISIE z dorobkiem 134 pkt; drugie miejsce zdobyła drużyna DEMONY WIEJSKA GÓRKA z dorobkiem 106 pkt., a trzecie miejsce zajęła drużyna KABUM z dorobkiem 102 pkt. Wysoką bo czwartą lokatę zajęła drużyna PiłkaNahali.pl.

W oficjalnym zakończeniu czwartej edycji uczestniczyła Wójt Gminy Jabłonna, która wraz z panią Małgorzatą Kowalską – prezesem LKS Lotos Jabłonna uhonorowała zwycięzców czwartej edycji. Zapraszamy do udziału w V edycji, która została zaplanowana na październik.

Patronat nad Turniejem objął Powiat Legionowski.